Červen 2010

Konec...

20. června 2010 v 20:14 | PeTTul písáá.... |  News in the world blog
Ahoj. Trochu smutný titulek, ale plně sem se rozhodla pro nový blog. Pokud mi to nepude (což pochybuju), tak se bracím sem. Tohle je úplně poslední článek na tomto blogu. Někdo kdo si najde tenhle článek v aktuálních si řekne, že jsem jako ty ostatní, co pořád mění blogy, ale vůbec to tak není! Pro ně se tu najde malé vysvětlení. Důvod je ten, že blog je přecpaný. Už se v něm sama neorientuju a mazat ho nechci.
Vážně se mi to neříká moc lehce. Jsou tu mé začátky, poznala sem tu mnoho přátel. Ale za rok a čtvrt sem se toho taky strašně moc naučila. Poznala nové věci a znáte to. Bude mo to tu chybět a moc, jenže mám dost dalších zájmů, pro které už jen rekonstrukce nestačí. Musela bych smazat všechny články, aby to bylo něco pořádného, ale to právěže nechci. Chci se třeba jednou za čas podívat, jak sem psala na začítku a jak píšu teď. Určitě poznáte rozdíl.Na první článek se můžete kouknout zde. Je to opravdu velký rozdíl. Najdete v tom tu naiivitu 12-ti leté holky, která si myslela, že bude v blozích nejznámější. Na tenhle blog sem se vlastně taky tenkrát stěhovala kvůli technickým potížím. Tenkrát pro mě nebyl moc velký problém udělat nový blog. Nechodila sem vůbec ven, nečetla knížky, neučila se.. Existovala pro mě jen síť netových přátel. Sice mě něco naučila. Být občas tolerantní, ale taky neústupná. Stát si za svým názorem ať se děje cokoliv. Že na světe nění jen internet, ale překrásné okolí, které má kolem sebe každý! Trvalo mi to docela dlouho, než sem na to přišla. Neměla bych se moc rozkecávat. Není stejnak moc času.
Dnes sem se dokopala konečně nainstalovat Photofiltre. Udělala sem v něm poslední design na TENTO blog.
Chtěla bych poděkovat všem, co tenhle blog navštěvovali a třeba sem ještě někdy zabloudí. Děkuju těm, kteří mi pomáhali pochopit blogový 'svět'. Děkuju všem spřáteleným blogům za jejich ochotu a přátelství. Děkuju VŠEM!!
Stěhuju se sem: photoandgraphic.blog.cz
Bez jakkýchkoli prodlužování.. SBOHEM

PS: Jestli chcete nějaký kontakt tak e-mail: petulemisule@seznam.cz, ICQ: 360-141-659 a zbytek si nechám pro sebe. Pokud někdo něco chce tak si mě najde :)
PSS: Doufám, že sem na nic nezapomněla :) _ :D

7.6. 2010 - 13.6. 2010

20. června 2010 v 19:54 | PeTTul písáá.... |  Visitors
Navstevnost za minuly tyden (7.6. 2010 - 13.6. 2010) je:
Pondeli: 5
Utery: 1
Streda: 0
Ctvrtek: 1
Patek: 3
Sobota: 5
Nedele: 12

Celkem: 27

31.5. 2010 - 6.6. 2010

20. června 2010 v 19:53 | PeTTul písáá.... |  Visitors

Navstevnost za minuly tyden (31.5. 2010 - 6.6. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 1
Streda: 2
Ctvrtek: 1
Patek: 4
Sobota: 2
Nedele: 2

Celkem: 12

24.5. 2010 - 30.5. 2010

20. června 2010 v 19:53 | PeTTul písáá.... |  Visitors
Navstevnost za minuly tyden (24.5. 2010 - 30.5. 2010) je:
Pondeli: 2
Utery: 1
Streda: 2
Ctvrtek: 2
Patek: 3
Sobota: 7
Nedele: 2

Celkem: 19

17.5. 2010 - 23.5. 2010

20. června 2010 v 19:52 | PeTTul písáá.... |  Visitors
Navstevnost za minuly tyden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:
Pondeli: 4
Utery: 4
Streda: 1
Ctvrtek: 3
Patek: 4
Sobota: 2
Nedele: 5

Celkem: 23

Rozhodnuto!

13. června 2010 v 20:49 | PeTTul písáá.... |  News in the world blog
petrushka-m.blog.cz
Ahojda děcka!
Vím, že sem tu už měsíc nebyla, a pořádně už asi čtvrt roku nenapsala a proto sem zase něco píšu. Měla bych začít říkat co se mnou vlastně je. Ti co mě mají přidanou na Facebooku tak vědí, že pořád žiju a že se mám fajn. Jenže nechodím sem, protže už sem ve věku, kdy jsou na řadě taky kluci. S ním to právě bude za dva dny měsíc. jsem zase po delší době šťastná to musí každý respektovat. Navíc, je léto. Jsem radši furt venku, než sedět u počítače. dokonce sem i možná trošku zhubla, jak pořád chodím nebo jezdím na kole. :D
chemickamcr.blog.cz/
I když je konec školy, tak nebudu mít čas. Navíc, čeká mě 8. třída a v té už jak asi někdo ví, se počítá už do přijímaček na Střední..Nebo prostě víte, jak to myslím. :) Jinak notebook už se nikdy nevrátí :(. táta z něho nějak vytáhne data snad. Jinak mě trefíí asi!! Někdy teď se mi pořídí.. ehm.. vymění ten NB za normální PC. No plus je, že si ho pak můžu podle gusta vylepšit. :D Takže, grafika se vrátí. Jinak chtěla sem vám říct, že sem te´d do focení a dost hodně mě t zajímá :) Baví mě to strašně moc.. Takže i to přibyde. Jenže je tu problém. Na tomhle blogu, je toho už strašně moc. Nevešlo by se sem všecko nahrávání fotek
petrushka-m.blog.cz
a všecko kolem. Proto budu přemešlet buď o přestěhování blogu na jiný a nebo si založit web. Jenže web by nebyl spíš na grafiku ale na ty fotky. Jako vzhled webu by byl samozřejmě lepší. To by bylo graficky zaměřený. Jenže bych se musela doučit moc věcí. Například HTML.. Musím se přiznat. S tím vůbec neumím.Jedině klukací ikonku svedu. Ale myslím si, že blog.cz je pořád docela dobrá služba, i když mě občas dost štve. Spíš bych zůstala zatím tady. Ale ten blog bych si taky prosazila, protože dělat ho zase jen pro 4 lidi, to jako fakt né. Ono třeba i chvilku trvá, než fotky nahraju, nataguju a vložím nějak do článku.
petrushka-m.blog.cz
Takže není to sice na 100% ale na 95% se stěhuju na jiný blog. Brala bych si sebou AFFs, ale i nějkterou grafiku, protože by nebyla špatná. O ten blog bych se, ale stejnak néé moc starala. je to taky můj čas, který chci využít nějak líp. spíš si založím někde nějakej účet na nahrávání fotek a budu je nahrávat tam protže to třeba půjde rychleji, Navíc, nebude tam záležet na času a tak, to by zase byla výhoda. Víte proč nekončím? Protže bych nemohla přestat, blogovat. Třeba mě to zase někdy chytne a budu psát. Ale záleží to hlavně na mě. Tímto nedávám sbohem, tím jen oznamuju, že mě momentálně blog nebaví, a ještě dýl se tu možná neukáž. Nebojte, kdybych vážně měla nový blog, tak dám vědět.
S láskou vaše
Peťulíí